O Nas

Markę Sugarbird ™ założono w 2007 roku w sercu Europy, Budapeszcie. Jego założycielką jest ambitną i utalentowaną młodą kobietą , Hedvig Jagasics v. Csonka. Zebrała ona najlepszych profesjonalistów aby stworzyć międzynarodową markę z wyjątkową kolekcją dla kobiet. Tajemnica sukcesu jest profesjonalna kadra firmy, nieporównywalnej strategii marketingowej oraz słynącej z wrażliwej na modę, szybko reagującej, wysokiej jakości linii produkcyjnej. Cel Sugarbird™ to tworzenie wznawianych, luksusowych i wysokiej jakości kolekcji ubrań w ograniczonej ilości, dla szerokiego grona odbiorców w przystępnej cenie.

Eksperymentalnym i specyficznym krokiem firmy było nawiązanie współpracy z innymi podmiotami oraz utworzenie sezonowych dodatków do produktów. Powstały kolekcje z kapsułami, promowane przez gwiazdy oraz kolekcje Cartoon, z postaciami Warner Brothers czy kolekcję z Coca-Cola.

O PROJEKCIE:

Część limitowanych kolekcji zaprojektowano przez zespół kreatywnych i utalentowanych młodych projektantów, artystów ulicznych oraz profesjonalnych grafików . Produkowana wyłącznie lokalnie z wysokiej jakości, zaprojektowanych przez siebie, europejskich tkanin, w połączeniu z najnowszymi technologiami odzieżowymi.

KOLEKCJA SUGARBIRD Z LICENCJĄ LOONELY TUNES

Kolekcja Sugabird z licencją Looney Tunes z 2015 roku to jednen z najpopularniejszych projektów marki Sugarbird. Loonely Tunes to liczne popularne postacie przedstawione na projektach, ale jak zwykle to Królik Bugs i Myszka Miki robiły największą furorę.

Designerska kolekcja została zaprezentowana na wielu pokazach, wybiegach oraz dostępna była we wszystkich sklepach Sugarbird. Kolekcje znajdowały się również w outletach.

Węgierscy celebryci często wybierają projekty Sugarbird na najbardziej istotne imprezy. Międynarodowe gwiazdy także noszą te wspaniałe ubrania. Ze względu na popularność kolekcji „Wonder Woman” produkty znajdowały się w sklepach jeszcze w następnym sezonie.

KOLEKCJA QUEEN AND THE GANG 2020